معرفي نامه استاد عجمى
بسمه تعالی
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی شورای ارزشیابی هنری
سلام علیکم
احتراما ضمن پاسداشت زحمات شما سروران و استادان ارجمند، جناب آقای محسن ابراهیمی را که از هنرمندان و ارجمندان عرصه خوشویسی هستند خدمتتان معرفی می نمایم . این عزیز گرامی از سال هشتاد و دو نزد حقیر هم در خط نستعلیق و هم خط معلی مشغول به فراگیری و اکتساب بوده و هستند در عین این که از حیث پژوهش و پردازش باطن خوشنویسی سنتی هم زحمات زیاد کشیده اند . اکنون در خط معلی به مرحله ای رسیده اند که از دیگر عزیزان متصل تفاضل بیشتری پیدا نموده اند.
تقاضا دارم جهت قدردانی از هنر ایشان و شخصیت وارسته ایشان و شایستگی که در خط معلی پیدا نموده اند، ترتیبی اتخاذ شود که از درجه هنری بطور اکمل بهره مند گردند. از عنایات خاصتان به این حقیر سپاسمند بوده و هستم.
یا علی مدد

حمید عجمی    93/05/24 

معرفى نامه استاد فلاح
به نام خدا
به شورای محترم ارزشیابی درجه هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
احتراما؛
گواهی میشود جناب آقای محسن ابراهیمی از استادان شاخص و تراز اول هنر خوشنویسی، بویژه خط نو و پدیده عصر(معلی) که توسط جناب آقای استاد بزرگوار حمید عجمی ابداع گردیده است، از هنرمندان بزرگ این کشور میباشند که نمایشگاه های موفق و پر عیار این هنرمند ارزشمند در موزه های داخل و خارج کشور گواه این ادعا میباشد را جهت بررسی و کارشناسی قطعات ایشان به هیات شورای ارزشیابی محترم وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی تقدیم می گردد.امید است به بالاترین درجه این شورا قرار بگیرند.

        باتشکر فراوان 

 مهدی فلاح 93/05/27